Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Revolver (2005)

Revolver (2005)

Your mind will not accept a game this bigSep. 11, 2005France111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jake Green, i liruar nga izolimi pas 7 vitesh burg, zbulon se ai ka një sëmundje gjaku që do të çojë në vdekjen e tij për tre ditë. Sapo të dëgjohet lajmi, atij i afrohet banda e “peshkaqenëve të kredisë” e cila premton ta mbrojë atë nga shefi hakmarrës Macha, i cili e dëshiron atë të vdekur për disa ngjarje që ndodhën para burgimit të tij. Në këmbim, ai do të duhet të përmbushë dy kushte: të heqë dorë nga të gjitha paratë e tij dhe t’u bindet udhëzimeve të tyre …

Revolver (2005)
Revolver (2005)
Revolver (2005)
Revolver (2005)
Revolver (2005)
Revolver (2005)
Revolver (2005)
Titulli origjinal Revolver
Vlerësimi IMDb 6.4 91,111 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 935 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inferno 1999
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Jaded 1998
To: Gerard 2020
Brick 2006
Like Father (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip