Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip

Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip

Sep. 30, 2008USA89 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre miq u nisën në kërkim të Nicole dhe të dashurit të saj, të cilët u zhdukën vite më parë gjatë një udhëtimi. Ata shpejt do të zbulojnë se misteri është më i çuditshëm dhe më i tmerrshëm nga sa e kishin imagjinuar.

Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rest Stop: Don't Look Back
Vlerësimi IMDb 4.7 4,149 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 58 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Halloween Kills (2021) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Like Dogs (2021) me Titra Shqip