Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rest Stop (2006) me Titra Shqip

Rest Stop (2006) me Titra Shqip

Oct. 07, 2006United States80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nicole Carrow, një grua e re e lënë vetëm në një pikë karburanti, kërcënohet dhe persekutohet nga një maniak vrasës.

Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rest Stop
Vlerësimi IMDb 4.6 10,977 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 165 vota

Regjizori

John Shiban
Regjizori

Aktorët

Jaimie Alexander isNicole Carrow
Nicole Carrow
Joey Mendicino isJess Hilts
Jess Hilts
Deanna Russo isTracy Kress
Tracy Kress
Diane Salinger isThe Mother
The Mother
Curtis Taylor isThe Ranger
The Ranger
Joey Lawrence isOfficer Michael Deacon
Officer Michael Deacon
Gary Entin isTwin #1
Twin #1
Jennifer Cormack isCollege Student
College Student
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Autopsy (2008) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Natasha 2007
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip