Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Respect (2021) me Titra Shqip

Respect (2021) me Titra Shqip

Mbretëresha mbërriti.Aug. 12, 2021Canada145 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e Aretha Franklin, që kur ajo ishte vetëm një fëmijë që ishte pjesë e korit të kishës së babait të saj deri tek suksesi ndërkombëtar, përmes sakrificave, momenteve të lumtura dhe atyre të tjera më pak fatlume.

Respect (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Respect
Vlerësimi IMDb 6.6 5,133 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 64 vota

Regjizori

Liesl Tommy
Regjizori

Aktorët

Jennifer Hudson isAretha Franklin
Aretha Franklin
Forest Whitaker isC. L. Franklin
C. L. Franklin
Marlon Wayans isTed White
Ted White
Audra McDonald isBarbara Franklin
Barbara Franklin
Mary J. Blige isDinah Washington
Dinah Washington
Marc Maron isJerry Wexler
Jerry Wexler
Tituss Burgess isReverend Dr. James Cleveland
Reverend Dr. James Cleveland
Saycon Sengbloh isErma Franklin
Erma Franklin
Hailey Kilgore isCarolyn Franklin
Carolyn Franklin
Tate Donovan isJohn Hammond
John Hammond
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Shane (1953) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip