Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Replicant (2001) me Titra Shqip

Replicant (2001) me Titra Shqip

May. 11, 2001United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Policia po përpiqet të kapë një vrasës serial të rrezikshëm, të dhunshëm dhe të pamëshirshëm që po terrorizon qytetin. Dy shkencëtarë të koordinuar nga policia vijnë me një ide: të krijojnë një klon për t’u bashkuar me dy agjentë dhe të jenë në gjendje të parashikojnë lëvizjet e tij.

Replicant (2001) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Replicant
Vlerësimi IMDb 5.4 14,004 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 311 vota

Regjizori

Ringo Lam
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip