Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Red Dot 2021

Red Dot 2021

Feb. 11, 2021Sweden86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David dhe Nadja janë një çift i ri duke luftuar me probleme martesore. Shtatzënia e Nadja përfaqëson një mundësi për të rindezur marrëdhëniet e tyre, kështu që ata vendosin të largohen për një pushim skijimi në hapësirat madhështore të Suedisë Veriore. Por pas një grindjeje të thjeshtë me dy gjuetarë vendas, dalja e tyre romantike gradualisht kthehet në një makth. Së shpejti në çadrën e tyre shfaqet një pikë e kuqe lazer, duke i detyruar ata të ikin në pyjet e ftohtë dhe të pamëshirshme. Të izoluar plotësisht në male, ata ndiqen nga snajperë të rrezikshëm. Gjatë kësaj gjuetie sadiste, e kaluara e çiftit kthehet për t’i ndjekur ata.

Red Dot 2021
Red Dot 2021
Red Dot 2021
Titulli origjinal Red Dot
Vlerësimi IMDb 5.5 11,035 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 474 vota

Regjizori

Alain Darborg
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Citation 2020
Prey (2007) me Titra Shqip
Natasha 2007
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip