Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Red Dawn (2012) me Titra Shqip

Red Dawn (2012) me Titra Shqip

Mirësevini në Shtëpinë e Trimave.Mar. 15, 2012United States93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një fuqi jashtë shtetit çuditërisht pushton Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas tronditjes fillestare, të ndjekur nga masakra dhe internime në kampet e punës, të mbijetuarit ende në gjendje të lirë vendosin të bashkojnë forcat kundër armikut. Midis tyre ka edhe një grup studentësh që u larguan në male.

Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Dawn
Vlerësimi IMDb 5.4 74,479 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,207 vota

Regjizori

Dan Bradley
Regjizori

Aktorët

Chris Hemsworth isJed Eckert
Jed Eckert
Josh Peck isMatt Eckert
Matt Eckert
Josh Hutcherson isRobert Kitner
Robert Kitner
Isabel Lucas isErica Martin
Erica Martin
Connor Cruise isDaryl Jenkins
Daryl Jenkins
Jeffrey Dean Morgan isCol. Andy Tanner
Col. Andy Tanner
Michael Beach isMayor Jenkins
Mayor Jenkins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Quiet Kill 2004
Spectral (2016) me Titra Shqip
Syriana 2005
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)
Avatar (2009)
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Poseidon 2006