Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip

Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip

Fati qëndron në erë.Jan. 07, 2009China136 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Beteja e Red Cliff vazhdon dhe aleanca midis Xu dhe East Wu po thyhet. Me forcat masive të Cao Cao në pragun e tyre, a do të mbijetojnë mbretëritë e Xu dhe East Wu?

Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal 赤壁2:決戰天下
Vlerësimi IMDb 7.6 23,245 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 291 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

Chang Chen isSun Quan
Sun Quan
Zhao Wei isSun Shangxiang
Sun Shangxiang
Hu Jun isGeneral Zhao Yun
General Zhao Yun
Shido Nakamura isGeneral Gan Xing
General Gan Xing
Lin Chiling isXiao Qiao
Xiao Qiao
Tong Dawei isPrivate Sun Shucai
Private Sun Shucai
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Virtuoso 2021
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
The Runners (2020)
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip