Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Red Cliff (2008) me Titra Shqip

Red Cliff (2008) me Titra Shqip

E ardhmja do të vendoset.Jul. 10, 2008China150 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 208 p.l.k., në ditët e fundit të Dinastisë Han, Kryeministri i zgjuar Cao bindi Perandorin e paqëndrueshëm Han e vetmja mënyrë për të bashkuar të gjithë Kinën ishte shpallja e luftës mbretërive të Xu në perëndim dhe Wu Lindore në jug. Kështu filloi një fushatë ushtarake e përmasave të papara. Mbetur pa asnjë shpresë tjetër për mbijetesë, mbretëritë e Xu dhe East Wu krijuan një aleancë të vështirë.

Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal 赤壁
Vlerësimi IMDb 7.4 44,260 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 548 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

Chang Chen isSun Quan
Sun Quan
Zhao Wei isSun Shangxiang
Sun Shangxiang
Hu Jun isZhao Yun
Zhao Yun
Lin Chiling isXiao Qiao
Xiao Qiao
You Yong isLiu Bei
Liu Bei
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Sniper: Legacy 2014
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip