Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Red 2021

Red 2021

Jan. 14, 2021India146 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur inxhinieri civil Siddharth arrestohet për një vrasje në bazë të një dëshmie me vizatim, policët zbulojnë Aditya-n e tij dhe kuptojnë se kanë vetëm 48 orë për të zgjidhur çështjen.

Red 2021
Titulli origjinal Red
Vlerësimi IMDb 6.7 1,755 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 4 vota

Regjizori

Aktorët

Ram Pothineni isSiddharth / Aditya
Siddharth / Aditya
Vennela Kishore isForensic guy
Forensic guy
Nassar isJudge
Judge
Posani Krishna Murali isLawyer Parthasarathy
Lawyer Parthasarathy
Satya isVema
Vema
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip