Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
RED (2010) me Titra Shqip

RED (2010) me Titra Shqip

Ende i armatosur. Akoma i rrezikshëm.Oct. 13, 2010United States111 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) dhe Victoria (Helen Mirren), ish-anëtarë të CIA-s, mbajnë disa informacione sekrete që agjencia e fuqishme e spiunimit i konsideron të rrezikshme. Duke u mbështetur në cilësitë e tyre më të mira (përvojën, dinakërinë dhe punën në ekip) ata do të përpiqen t’i shpëtojnë sulmeve të shumta dhe të zbulojnë një nga komplotet më të mëdha në historinë e Shteteve të Bashkuara.

RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED
Vlerësimi IMDb 7 295,541 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,346 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isFrank Moses
Frank Moses
Morgan Freeman isJoe Matheson
Joe Matheson
John Malkovich isMarvin Boggs
Marvin Boggs
Helen Mirren isVictoria
Victoria
Karl Urban isWilliam Cooper
William Cooper
Brian Cox isIvan Simanov
Ivan Simanov
Julian McMahon isVP Stanton
VP Stanton
Rebecca Pidgeon isCynthia Wilkes
Cynthia Wilkes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Extraction (2020) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
The Patriot 2000
A California Christmas (2020)
Like Father (2018) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Seobok (2021) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Felix and the Treasure of Morgäa 2021