Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
RED 2 (2013) me Titra Shqip

RED 2 (2013) me Titra Shqip

Më të mirët nuk pushojnë kurrë.Jul. 18, 2013United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti i pensionuar i CIA-s Frank Moses (Bruce Willis) po futet përsëri në telashe me “Nightshade”, një armë bërthamore e rrezikshme që u zhduk 25 vjet më parë në rrethana misterioze dhe për të cilën ai nuk kishte dëgjuar kurrë. Ndërsa ish kolegut Victoria (Helen Mirren) i është dhënë detyra për ta eleminuar atë nga MI6, mbështetur nga Marvin Biggs (John Malkovich) dhe gruaja e tij Sarah (Mary-Louise Parker) në tërheqje, Frank niset për një gjueti që, duke kaluar nëpër Paris, Londër dhe Moskë, kjo do ta çojë atë të zbulojë misterin prapa Nightshade, një armë e lakmuar nga FBI, agjentë specialë, terroristë dhe ish-spiunë, dhe rolin e luajtur nga Katja (Catherine Zeta-Jones), ish-ja e tij joshëse, dhe shkencëtari i shkëlqyer Bailey (Anthony Hopkins).

RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED 2
Vlerësimi IMDb 6.6 163,366 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,167 vota

Regjizori

Dean Parisot
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Villain (2020)
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Luca (2021) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006