Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip

Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip

Prova është BarrëJan. 17, 2014USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mitch, një avokat i ri i suksesshëm i qarkut, hipën në makinë i dehur një natë pasi festoi atësinë e tij të me miqtë dhe aksidentalisht godet një kalimtar. I shqetësuar për familjen dhe karrierën e tij, Mitch vendos të thërrasë për ndihmë nga një telefon me pagesë dhe të ikë nga vendi i ngjarjes. Të nesërmen, ai zbulon se Cecil Akerman është arrestuar për vdekjen e kalimtarit dhe, i shqetësuar nga faji, ai e merr çështjen si prokuror publik për ti dhënë lirimin  burrit. Sidoqoftë, ai injoron se duke vepruar kështu ai do të rrezikojë jetën e familjes së tij.

Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Reasonable Doubt
Vlerësimi IMDb 5.7 19,388 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 440 vota

Regjizori

Peter Howitt
Regjizori

Aktorët

Samuel L. Jackson isClinton Davis
Clinton Davis
Dominic Cooper isMitch Brockden
Mitch Brockden
Erin Karpluk isRachel Brockden
Rachel Brockden
Gloria Reuben isDetective Blake Kanon
Detective Blake Kanon
Ryan Robbins isJimmy Logan
Jimmy Logan
Dylan Taylor isStuart Wilson
Stuart Wilson
John B. Lowe isJudge G. Mckenna
Judge G. Mckenna
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
The Silence of the Lambs 1991
Crónicas (2004) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Syriana 2005
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip