Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip

May. 21, 2021UK87 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Mandy është nënë, skenariste, nihiliste. Mandy është një grua moderne në krizë. Ajo rrit një fëmijë në mes të një revolucioni femëror, lufton dhimbjen e ndarjes prindërore dhe e gjen veten duke shkruar për punë për një dashuri që nuk ekziston më. Ajo gjithashtu vrapon te Pete, një njeri plot probleme në kërkim të vetëvlerësimit të tij, ndjenjës së tij të përkatësisë dhe një identiteti mashkullor për t’u rindërtuar.

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rare Beasts
Vlerësimi IMDb 5.8 474 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Crazy About Her 2021
Wild Child 2008
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Stowaway 2021
Kickboxer: Vengeance 2016
Secret Magic Control Agency 2021
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998