Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rang De (2021) me Titra Shqip

Rang De (2021) me Titra Shqip

Mar. 26, 2021India130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë dhe grua kanë qenë fqinjë që kur ishin fëmijë, por ata kanë perspektiva të ndryshme në marrëdhënien e tyre.

Rang De (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal రంగ్ దే
Vlerësimi IMDb 6.8 1,182 vota
Vlerësimi TMDb 6 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Sarileru Neekevvaru 2020
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
El Infierno (2010) me Titra Shqip