Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip

Të gjithë kanë një luftë më shumë në vetvete.Sep. 19, 2019United States89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbesa e John Rambo është rrëmbyer. Një veteran i luftës, Rambo është i detyruar të kalojë kufijtë midis Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës për ta shpëtuar dhe për ta sjellë në shtëpi. Gjatë hulumtimit të tij, ai do të përballet me një nga kartelet më të pamëshirshme meksikane, të përfshirë në tregtinë e vajzave të seksit.

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo: Last Blood
Vlerësimi IMDb 6.1 86,759 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,653 vota

Regjizori

Aktorët

Paz Vega isCarmen
Carmen
Sergio Peris-Mencheta isHugo Martínez
Hugo Martínez
Adriana Barraza isMaría Beltrán
María Beltrán
Joaquín Cosío isDon Manuel
Don Manuel
Pascacio López is'El Flaco'
'El Flaco'
Óscar Jaenada isVíctor Martínez
Víctor Martínez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020