Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rambo III (1988) me Titra Shqip

Rambo III (1988) me Titra Shqip

I pari ishte për vete. I dyti për vendin e tij. Këtë herë është për të shpëtuar mikun e tij.May. 24, 1988United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Rambo kthehet në aksion, pas Vietnamit, duke shkuar në Afganistan për të liruar një oficer i cili është një i burgosur i rusëve që kanë pushtuar vendin. Ai ka sukses në qëllimin e tij dhe merr krah me partizanët afganë të cilët nuk mund të përballojnë dominimin e tankeve sovjetike, të udhëhequr nga pushtues më të egër se nazistët.

Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo III
Vlerësimi IMDb 5.8 124,405 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,170 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Wolverine 2013
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip