Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip

Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip

Atë që shumica e njerëzve e quajnë ferr, ai e quan shtëpi.May. 21, 1985United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rambo u dënua me punë të detyruar. Kolonel Trautman i ofron atij, në këmbim të lirisë së tij, të kthehet në Vietnam për të fotografuar kampet e të burgosurve Amerikanë. Rambo pranon por, në shkelje të urdhrave, liron një të burgosur. I braktisur nga helikopteri që duhej ta merrte (pa dijeninë e tij urdhrat kishin ndryshuar) ai kapet dhe torturohet nga një oficer sovjetik. Sidoqoftë, super luftëtari arrin të lirohet, shfaros armiqtë dhe, duke marrë në zotërim një helikopter, kthehet në bazën amerikane.

Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo: First Blood Part II
Vlerësimi IMDb 6.5 158,407 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,645 vota

Regjizori

Aktorët

Sylvester Stallone isJohn J. Rambo
John J. Rambo
Richard Crenna isCol. Samuel Trautman
Col. Samuel Trautman
Charles Napier isMarshall Murdock
Marshall Murdock
Steven Berkoff isLt. Col. Podovsky
Lt. Col. Podovsky
George Cheung isCapt Vinh
Capt Vinh
William Ghent isCapt. Vinh
Capt. Vinh
Voyo Goric isSgt. Yushin
Sgt. Yushin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Killer (1989) me Titra Shqip
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip
Braveheart 1995
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2012
RED (2010) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
The Bourne Legacy 2012
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip