Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip

Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip

Këtë herë ai po lufton për jetën e tij.Oct. 22, 1982United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

John Rambo, një veteran i Vietnamit, jeton në kërkim të një pune dhe ekuilibrit të tij psikik. Pasi u arrestua dhe u keqtrajtua, Rambo lirohet dhe arratiset. I gjuajtur nga ligjvënësit, ai shpejt i nxjerr jashtë loje. Thiret Garda Kombëtare, por për ish Beretën e Gjelbër është lojë e fëmijësh për ta mbajtur atë nën kontroll. Përfundimisht Rambo dorëzohet tek ish-koloneli i tij, i cili ka ardhur nga Uashingtoni posaçërisht.

Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Blood
Vlerësimi IMDb 7.7 233,311 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 4,380 vota

Regjizori

Aktorët

Sylvester Stallone isJohn J. Rambo
John J. Rambo
Richard Crenna isCol. Samuel Trautman
Col. Samuel Trautman
Brian Dennehy isHope Sheriff Will Teasle
Hope Sheriff Will Teasle
Bill McKinney isState Police Capt. Dave Kern
State Police Capt. Dave Kern
Jack Starrett isDeputy Sgt. Arthur Galt
Deputy Sgt. Arthur Galt
Michael Talbott isDeputy Balford
Deputy Balford
Chris Mulkey isDeputy Ward
Deputy Ward
John McLiam isOrval the Dog Man
Orval the Dog Man
Alf Humphreys isDeputy Lester
Deputy Lester
David Caruso isDeputy Mitch
Deputy Mitch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
For a Few Extra Dollars 1966