Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rambo (2008) me Titra Shqip

Rambo (2008) me Titra Shqip

Heronjtë nuk vdesin kurrë ... Ata thjesht karikohen.Jan. 24, 2008Germany92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

John Rambo, veterani i famshëm i Vietnamit, është plakur – më shumë se fizikisht, ende i pashëm – në moral: ai është në të vërtetë i dëshpëruar nga mënyra se si bota kthehet rreth tij, i zhgënjyer nga sjellja e kombit të tij në skenën ndërkombëtare, i neveritur nga luftërat, dhe përpiqet të rrijë larg telasheve. Ai jeton në Tajlandë, ku i përkushtohet punëve të vogla. Sidoqoftë, ai pranon të shoqërojë disa vullnetarë të krishterë që po luftojnë për të drejtat e njeriut në Veri, në kufirin me Birmaninë: kur zbulon se grupi ka rënë në duart e ushtrisë Birmane, ai gjen përsëri një arsye të mirë për të ndërmarrë veprime , duke udhëhequr një skuadër të vogël mercenarësh në një mision të dëshpëruar në xhungël …

Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo
Vlerësimi IMDb 7 221,273 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,712 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knockout 2020
Centigrade 2020
Recalled (2021)
Locked In (2021)
Terminator Genisys 2015
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Children of Men (2006)
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
I, Robot 2004