Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ragnarok (2013) me Titra Shqip

Ragnarok (2013) me Titra Shqip

Të gjitha mitet kanë një origjinëJan. 01, 2013NO120 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për vite me radhë, arkeologu Sigurd Svendsen ka qenë i fiksuar pas një mbishkrimi të gjetur në bordin e një anijeje Vikinge. Sipas mendimit të tij, ai i shkim enigmatik përmban përgjigjen për misterin e Ragnarok, fundi i botës në mitologjinë e vendeve nordike. Kur shoku i tij Allan gjen mbishkrime të tjera të ngjashme, Sigurd është i bindur se në fakt është një hartë thesari dhe formon një ekspeditë të vogël në një aventurë që do ta çojë në “tokën e askujt”, në një zonë e braktisur midis Norvegjisë dhe Rusisë. Për dekada të tëra. Këtu Sigurd do të ketë mundësinë të zbulojë se çfarë të vërtete të madhe dhe spektakolare fshehin shkrimet.

Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gåten Ragnarok
Vlerësimi IMDb 5.9 8,050 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 162 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

300 2006
Bloodsport III 1996
Outside the Wire 2021
Deadpool 2016
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Born a Champion (2021)
Alive (1993) me Titra Shqip
Red 2021
Snowpiercer (2013)
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Tenet (2020)