Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Raging Fire (2021) me Titra Shqip

Raging Fire (2021) me Titra Shqip

Aug. 13, 2021Hong Kong128 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shan, një polic i kujdesshëm, admirohet nga kolegët dhe eprorët e tij për zgjidhjen e shumë çështjeve. Një ditë, e kaluara i kthehet përndjekjese kur gjatë një operacioni ai sulmohet nga një grup misterioz kriminelësh të udhëhequr nga Ngo, një ish-protezh i tij. Në një kohë, Ngo ishte një agjent i talentuar që e admironte dhe e respektonte Shanin. Megjithatë, një aksident i tmerrshëm e dërgoi atë në burg duke e kthyer në një burrë të tërbuar që dëshiron të vrasë të gjithë ata që e dëmtuan, përfshirë ish-mentorin e tij.

Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 怒火
Vlerësimi IMDb 7 904 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 10 vota

Regjizori

Benny Chan
Regjizori

Aktorët

Donnie Yen isCheung Sung-Bong
Cheung Sung-Bong
Nicholas Tse isYau Kong-ngo
Yau Kong-ngo
Qin Lan isAnna Lam
Anna Lam
Ray Lui isSuperintendent Yiu Yeuk-Sing
Superintendent Yiu Yeuk-Sing
Patrick Tam isYuen Ka-Po
Yuen Ka-Po
Kenny Wong Tak-Bun isTai Cheuk-Yin
Tai Cheuk-Yin
Deep Ng isChow Chi-Chun
Chow Chi-Chun
Jeana Ho isTurbo Lui
Turbo Lui
Angus Yeung isCho Ning
Cho Ning
Bruce Tong Kwan-Chi isKwan Chung-Him
Kwan Chung-Him
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Pixie 2020
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Made 2001
Naandhi 2021
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Madison 2001
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip