Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Raees (2017) me Titra Shqip

Raees (2017) me Titra Shqip

Jan. 25, 2017India143 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ky film trajton historinë e një kontrabandisti mizor dhe të zgjuar pijesh alkoolike, biznesi i të cilit sfidohet nga një polic i vendosur.

Raees (2017) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal रईस
Vlerësimi IMDb 6.8 41,738 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 157 vota

Regjizori

Aktorët

Shah Rukh Khan isRaees Alam
Raees Alam
Nawazuddin Siddiqui isIPS Jaideep Ambalal Majmudar
IPS Jaideep Ambalal Majmudar
Sheeba Chaddha isRaees' Mother
Raees' Mother
Narendra Jha isMusabhai
Musabhai
Uday Tikekar isPasha Bhai
Pasha Bhai
Sunny Leone isSpecial Appearance in
Special Appearance in "Laila Main Laila" Song
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes (2009)
Silent Trigger 1996
The Girl from the Naked Eye (2012)
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Slate (2020) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
The Cure (2020)
Shadow in the Cloud 2020
Hitman (2007) me Titra Shqip