Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Quiet Kill 2004

Quiet Kill 2004

Jul. 01, 2004United States82 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua tërheqëse e martuar dhe një anëtare e ‘Country Club Tennis Set’, po neglizhohet nga burri i saj mjek i varur nga puna, Jerry (Corbin Bernsen). E vetmuar dhe e pasigurt, Amy marrëzisht bie në hijeshinë joshëse të një burri shumë më të ri, Steve Sterns (Nicholas Celozzi) i cili prezantohet me Amy nga shoqja e saj e mirë, Sheila. Lidhja e dashurisë është shumë e shkurtër, pasi ajo e kupton që Steve ka një anë të errët, ogurzezë dhe fiksuese të personalitetit të tij. Amy përpiqet të prishë marrëdhënien, vetëm për të zbuluar se i dashuri i saj kurorëshkelës është bërë ndjekësi i saj. Ajo gjithashtu ka frikë se Steve është përgjegjës për vrasjet e shumta brutale të prostitutave vendase.

Quiet Kill 2004
Titulli origjinal Quiet Kill
Vlerësimi IMDb 3.6 182 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 2 vota

Regjizori

Mark Jones
Regjizori

Aktorët

Corbin Bernsen isJerry Martin
Jerry Martin
Ron Perlman isDetective Sergeant Perry
Detective Sergeant Perry
James Van Patten isDetective Jackson
Detective Jackson
Nicholas Celozzi isSteve Sterns / Timmy Jones
Steve Sterns / Timmy Jones
Vanessa Evigan isMilly Martin
Milly Martin
Deborah Shelton isSheila Mason
Sheila Mason
Lyman Ward isDr. Rubin
Dr. Rubin
Jack McGee isThe Chief
The Chief
Danica McKellar isPet Shop Girl
Pet Shop Girl
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Don’t Tell a Soul (2020)
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Security (2021) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip