Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Queenpins (2021) me Titra Shqip

Queenpins (2021) me Titra Shqip

Kuponizimi bëhet penal.Aug. 26, 2021USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Connie, një amvise periferike e mërzitur dhe e frustruar, dhe shoku i saj më i mirë JoJo, një vlogger me ëndrrat për të përmbushur, e kthejnë një hobi në një biznes shumë milionësh. Pasi i dërguan një letër ankese një kompanie shumëkombëshe për blerjen e një kuti drithërash të skaduar dhe marrjen e një përgjigje faljeje së bashku me dhjetëra dhurata falas, të dy hartojnë një plan për të mashtruar kompanitë milionere me kuponë të falsifikuar. Por së shpejti një oficer fatkeq i parandalimit të humbjeve nga një zinxhir supermarketesh lokale dhe një inspektor zyre postare do të jenë në gjurmët e tyre.

Queenpins (2021) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Queenpins
Vlerësimi IMDb 6.3 480 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip