Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2dood.la
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Queen Bees (2021) me Titra Shqip

Queen Bees (2021) me Titra Shqip

Një komedi për të rinjtë në zemër.Jun. 11, 2021Unknown101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa shtëpia e saj po i nënshtrohet rinovimit, Helen, një grua krenare për pavarësinë e saj, shkon përkohësisht në një shtëpi pensioni aty pranë. Pasi hyri në objekt, ajo ka mundësinë të lidhet me vejushat ende të fuqishme, turnetë e pamëshirshëm të urës dhe një grusht ngacmimi “vajza të këqija”, diçka me të cilën nuk është dashur të merret që nga shkolla e mesme, por që e bën atë të dëshirojë të kthehet në shtëpi te jetoj vetem ne shtepi. Ajo do të zbulojë se nuk është kurrë vonë për të bërë miq të rinj dhe ndoshta për të gjetur një dashuri të re.

Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Queen Bees
Vlerësimi IMDb 5.9 715 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9 vota

Regjizori

Aktorët

Ellen Burstyn isHelen Wilson
Helen Wilson
Ann-Margret isMargot Clark
Margot Clark
Jane Curtin isJane Poindexter
Jane Poindexter
Elizabeth Mitchell isLaura Wilson Crane
Laura Wilson Crane
Matthew Barnes isPeter Crane
Peter Crane
French Stewart isKen DeNardo
Ken DeNardo
Alec Mapa isLito Santos
Lito Santos
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Reminiscence (2021) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip