Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip

Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip

Për dashurinë, për urrejtjen, për drejtësinë, për hakmarrjen.Oct. 31, 2008United Kingdom106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti sekret i Madhërisë së saj përpiqet të zbulojë të vërtetën në lidhje me Vesper misterioze, gruan që ai i besoi (dhe ra në dashuri me të) dhe që e tradhtoi atë. Misioni i tij, i cili në shumë mënyra të dukshme rrezikon ta përfshijë atë në një nivel personal, do ta çojë atë në Itali, Austri dhe Amerikën e Jugut, në gjurmët e organizatës së cilës i përket Vesper, plani kriminal i së cilës është shumë më i gjerë dhe më i rrezikshëm se mund të imagjinohet.

Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Quantum of Solace
Vlerësimi IMDb 6.6 411,247 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 5,931 vota

Regjizori

Marc Forster
Regjizori

Aktorët

Daniel Craig isJames Bond
James Bond
Olga Kurylenko isCamille Montes
Camille Montes
Mathieu Amalric isDominic Greene
Dominic Greene
Giancarlo Giannini isRené Mathis
René Mathis
Jeffrey Wright isFelix Leiter
Felix Leiter
Gemma Arterton isStrawberry Fields
Strawberry Fields
David Harbour isGregg Beam
Gregg Beam
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucy 2014
The Comeback Trail (2020)
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Body Armour (2007) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip