Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Protégé (2007) me Titra Shqip

Protégé (2007) me Titra Shqip

Apr. 13, 2007Hong Kong106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nick (Daniel Wu) është një oficer policie i cili ka qenë i fshehur për tetë vjet në bandën e Quin (Andy Lau) një nga trafikantët më të fuqishëm të drogës. I sprovuar Nick tashmë do të kishte prova të mjaftueshme për të bërë arrestimin e Quin, por eprorët e tij duan që ai të vazhdojë me mbulimin e tij për të zbuluar edhe mafjozë të tjerë. Për shkak të problemeve shëndetësore, Quin po kërkon dikë që të kujdeset për biznesin e tij dhe zgjedhja i bie Nikut.

Protégé (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal 門徒
Vlerësimi IMDb 7.2 5,036 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 64 vota

Regjizori

Aktorët

Andy Lau isLin Quin
Lin Quin
Louis Koo isJane's Husband
Jane's Husband
Zhang Jingchu isJane (as Zhang Jing Chu)
Jane (as Zhang Jing Chu)
Anita Yuen isQuin's Wife
Quin's Wife
Nirut Sirichanya is(as Nirut Sirijanya)
(as Nirut Sirijanya)
He Meitian isSister of Quin's Wife (as He Mei Tian)
Sister of Quin's Wife (as He Mei Tian)
Liu Kai-Chi isHead of Customs Officers (as Liu Kai Chi)
Head of Customs Officers (as Liu Kai Chi)
Qi Yuwu isSingapore custom officer arresting Fan
Singapore custom officer arresting Fan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prom Night 2008
Attila (2001) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
Pagglait 2021