Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Promising Young Woman 2020

Promising Young Woman 2020

Revenge never looked so promising.Dec. 13, 2020United Kingdom114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cassie është një grua e re argëtuese, simpatike që duket se i ka pasur të gjitha në jetë. Sidoqoftë, pa miq, ende në shtëpi me prindërit e saj dhe me një punë që lë pak shpresë, ajo në fakt është e pakënaqur dhe e vetme. Ajo i kalon ditët e saj duke jetuar një ekzistencë të trishtuar, por duke bredhur nëpër klube natën, duke bërë sikur është e dehur dhe duke u shoqeruar me burra. Por së shpejti ajo do të pendohet për zgjedhjet e saj dhe, e shënuar nga një ngjarje tragjike, do të kërkojë hakmarrje ndaj atyre që e traumatizuan.

Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Promising Young Woman 2020
Titulli origjinal Promising Young Woman
Vlerësimi IMDb 7.5 103,472 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 1,076 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
Awoken (2020) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
The Crow (1994) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Pixie 2020
Voyagers 2021
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
The Mist (2007) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip