Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Prom Night 2008

Prom Night 2008

A Night To Die For.Apr. 10, 2008United States88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Donna është një studente e shkollës së mesme e cila shërohet nga një tragjedi e tmerrshme që i mbijetoi. Ajo pret me padurim ditën e maturës, dhe kur të mbërrijë, e rrethuar nga miqtë e saj më të mirë, ajo ndihet e sigurt nga tmerret e së kaluarës së saj për herë të parë. Por kur mbrëmja kthehet në terror, ka vetëm një person që mund të jetë përgjegjës … një burrë që ajo mendoi se ishte zhdukur përgjithmonë.

Prom Night 2008
Prom Night 2008
Prom Night 2008
Titulli origjinal Prom Night
Vlerësimi IMDb 3.9 34,483 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 505 vota

Regjizori

Aktorët

Brittany Snow isDonna Keppel
Donna Keppel
Dana Davis isLisa Hines
Lisa Hines
Collins Pennie isRonnie Heflin
Ronnie Heflin
Johnathon Schaech isRichard Fenton
Richard Fenton
Ming-Na Wen isDr. Elisha Crowe
Dr. Elisha Crowe
Idris Elba isDetective Winn
Detective Winn
James Ransone isDetective Nash
Detective Nash
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Evil Dead 2013 me titra shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Monday (2021)
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Escape Room (2017) me Titra Shqip