Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip

Project Pay Day (2021) me Titra Shqip

Bëni paratë. Fallcifikoni punën.Jul. 06, 2021United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur tre miq adoleshentë detyrohen nga prindërit e tyre të fillojnë punë në verë, ata vendosin të shpikin punë të rreme dhe të rrijnë në vend, por më pas fillojnë një seri skemash të pasurimit të shpejtë për të bërë paratë që duhet të kishin fituar. Por jeta e ëmbël provohet shumë më e vështirë sesa parashikohej.

Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Project Pay Day
Vlerësimi IMDb 6.3 49 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 3 vota

Regjizori

Greg Koorhan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Top Secret! (1984)
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Moxie 2021
Playing God (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
The Scary House (2020)