Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Profile (2021) me Titra Shqip

Profile (2021) me Titra Shqip

Lidhja është virtuale. Rreziku është real.May. 14, 2021United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një gazetare britanike arrin të infiltrojë në kanalet dixhitale të propagandës të të ashtuquajturit Shteti Islamik, i cili ka rekrutuar një numër në rritje të grave të reja Evropiane. Kontaktet e përditshme në internet me një rekrutues të ISIS gradualisht do ta përfshijnë atë dhe do t’i shtyjë hetimet e saj përtej të gjitha kufijve.

Profile (2021) me Titra Shqip
Profile (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Profile
Vlerësimi IMDb 6.8 1,097 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Valene Kane isAmy Whittaker
Amy Whittaker
Shazad Latif isAbu Bilel Al-Britani
Abu Bilel Al-Britani
Kelley Mack isConverted Female
Converted Female
Kate Watson isMakeup Tutorial Instructor
Makeup Tutorial Instructor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Girl in the Basement 2021
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Sniper 1993
Sniper: Ultimate Kill 2017
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019)
Kidnapped (2021) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003