Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip

Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip

Aug. 31, 2021Japan103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kriminel famëkeq dërgohet për të shpëtuar një grua të zhdukur dhe të rrëmbyer në një univers të errët mbinatyror. Ai do të gjejë veten që duhet të thyejë mallkimin e keq që i lidh dhe të shpëtojë nga të ringjallurit misteriozë që sundojnë në Ghostland.

Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prisoners of the Ghostland
Vlerësimi IMDb 5.8 715 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 8 vota

Regjizori

Sion Sono
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Perfect Creature 2007
Forensic (2020)
Captive (2021)
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Made in Chinatown (2021)
Wrong Turn 2003
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Hannibal Rising 2007
Double Team (1997) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip