Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip

Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip

I dashur gjakatar.Feb. 04, 2016USA108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Anglinë e shekullit XIX, të infektuar me zombi vrasës, Elizabeth Bennett dhe motrat e saj u rritën nga babai i tyre duke mësuar arte të ndryshme marciale dhe përdorimin e armëve të ndryshme, në mënyrë që të dinë se si të mbrohen. Marrëdhënia e dashurisë e torturuar e Elizabetës me zotin Darcy në mënyrë të pashmangshme do të përfundojë duke u gërshetuar me luftën e ndaluar kundër pandemisë që e kthen popullsinë në zombie.

Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pride and Prejudice and Zombies
Vlerësimi IMDb 5.8 53,889 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,745 vota

Regjizori

Burr Steers
Regjizori

Aktorët

Lily James isElizabeth Bennet
Elizabeth Bennet
Sam Riley isFitzwilliam Darcy
Fitzwilliam Darcy
Jack Huston isGeorge Wickham
George Wickham
Bella Heathcote isJane Bennet
Jane Bennet
Douglas Booth isCharles Bingley
Charles Bingley
Matt Smith isParson Collins
Parson Collins
Charles Dance isMr. Bennet
Mr. Bennet
Lena Headey isLady Catherine de Bourgh
Lady Catherine de Bourgh
Suki Waterhouse isKitty Bennet
Kitty Bennet
Emma Greenwell isCaroline Bingley
Caroline Bingley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Crazy About Her 2021
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Hate by Dani Rovira (2021) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
The Last Paradiso 2021
Poltergeist (2015) me Titra Shqip