Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Prey (2021) me Titra Shqip

Prey (2021) me Titra Shqip

Sep. 10, 2021Germany86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të festuar festën e beqarisë, Roman shkon për një shëtitje në natyrë me vëllain e tij Albert dhe miqtë e tyre. Duke dëgjuar të shtëna me armë aty pranë, ata fillimisht mendojnë se janë gjuetarë në pyll, por shpejt kuptojnë se kanë rënë pre e një armiku misterioz të armatosur me pushkë, në një luftë të dëshpëruar për mbijetesë.

Prey (2021) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prey
Vlerësimi IMDb 4.2 5,265 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 154 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Insidious (2010) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Natasha 2007
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip