Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Prey (2007) me Titra Shqip

Prey (2007) me Titra Shqip

Jashtë këtu, ju jeni specia e rrezikuar ...Jan. 30, 2007South Africa92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tom Newman kohët e fundit është martuar sërish me Amy. Për të njohur gruan me dy fëmijët e saj, Jessica dhe David, Tom organizon një pushim në Afrikë: por gjatë një safari, Amy dhe djemtë përfundojnë në mes të një tufë luanësh të uritur dhe të pamëshirshëm …

Prey (2007) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prey
Vlerësimi IMDb 4.7 7,766 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 239 vota

Regjizori

Aktorët

Peter Weller isTom Newman
Tom Newman
Carly Schroeder isJessica Newman
Jessica Newman
Conner Dowds isDavid Newman
David Newman
Mary-Ann Barlow isRanger in Radio Room
Ranger in Radio Room
Jacob Makgoba isLocal Hunter
Local Hunter
Ashley Taylor isRescue Chopper Ranger
Rescue Chopper Ranger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Foxfire 1996
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
The Priest 2021
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Kong: Skull Island 2017