Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip

Who knew it was so much fun to be a hooker?Mar. 23, 1990United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nën pamjen simpatike dhe natyrën zemërthyer të Edward Lewis (Gere) fshihet një peshkaqen financiar. Specialiteti i tij është të blejë kompani të këqija, t’i rimëkëmbë ato dhe t’i shesë ato me një çmim të lartë. Një natë në Hollywood, ai takon aksidentalisht Vivian Ward (Roberts), një prostitutë. Ajo ka nevojë për para dhe ai ka nevojë për një grua që ta shoqërojë atë në drekat e tij të biznesit. It’sshtë një marrëdhënie thjesht tregtare, por zemra prej guri e Edward ngadalë fillon të shkrihet.

 

SHËNIM:

Pak Hirushja dhe pak “Zonja ime e Bukur”, është filmi që nisi karier e Julia Roberts. Blockbuster kundër të gjitha parashikimeve, shumë i zgjuar, por me një ritëm që pak njerëz dinë ta mbajnë sot.

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pretty Woman
Vlerësimi IMDb 7 297,310 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 5,748 vota

Regjizori

Aktorët

Richard Gere isEdward Lewis
Edward Lewis
Julia Roberts isVivian Ward
Vivian Ward
Ralph Bellamy isJames Morse
James Morse
Jason Alexander isPhilip Stuckey
Philip Stuckey
Alex Hyde-White isDavid Morse
David Morse
Amy Yasbeck isElizabeth Stuckey
Elizabeth Stuckey
Héctor Elizondo isBarney Thompson
Barney Thompson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cursed 2005 me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Brokeback Mountain 2005
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
City Lights (1931) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
The Last Shift 2020