Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip

Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip

Sapo u freskua.Jun. 12, 2007United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas mbarimit të shkollës së mesme,  Walter (Eric Fagundes) merr një celular si një dhuratë e cila mund të zgjidhë të gjitha problemet e tij. Celulari vjen me një xhind personal që mund të kontrollojë këdo, duke përfshirë prindërit tepër mbrojtës të Walter, vëllain e tij bezdisës dhe fqinjët seksi. Me fuqi të tilla të pabesueshme në dispozicion, Walter vendos të bëjë realitet ëndrrat e tij më të egra.

Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pretty Cool Too
Vlerësimi IMDb 3.4 1,093 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 9 vota

Regjizori

Aktorët

Eric Fagundes isWalter Buckell
Walter Buckell
Julia Lehman isAgatha Miller
Agatha Miller
Valerie Carpenter isSupermodel 1
Supermodel 1
James Ferris isDave Buckell
Dave Buckell
Melissa Messinger isSupermodel 2
Supermodel 2
Sierra Edwards isLeslie Miller
Leslie Miller
Robert Donavan isMr. Buckell / Mr. Reeds
Mr. Buckell / Mr. Reeds
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

America: The Motion Picture (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Alan Saldaña: Locked Up (2021) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip