Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Poseidon 2006

Poseidon 2006

MaydayMay. 10, 2006United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të Vitit të Ri, ndërsa udhëtarët po festojnë, një valë baticë 50 metra godet anijen luksoze Poseidon dhe e përmbys atë. Të mbijetuarit, të udhëhequr nga Dylan dhe Robert, përpiqen të shpëtojnë …

 

Disa fjalë rreth filmit: – Poseidon 2006 me Titra Shqip

Wolfgang Petersen tha se ai mori një sugjerim nga _Aventura e Poseidonit nga Roland Neame (themelues, në 1972, i “katastrofës”), për të shkruar një skenar të ri, me personazhe bashkëkohorë. Dhe se historia e Poseidonit është historia e këtyre personazheve. Kjo tregon se bashkëkohësia, veçanërisht kinematografia, është shumë më e sheshtë dhe më e shurdhër se e kaluara. Në fakt, filmi i Petersen, me mjete që Neame as nuk i kishte ëndërruar, funksionon mirë, veçanërisht në pjesën e parë, në një nivel spektakolar dhe “të shqetësuar”. Sa keq që personazhet janë më pak interesantë se sa ata të nisur nga ndonjë _Varkë Dashurie_.

Poseidon 2006
Poseidon 2006
Poseidon 2006
Poseidon 2006
Poseidon 2006
Poseidon 2006
Poseidon 2006
Titulli origjinal Poseidon
Vlerësimi IMDb 5.7 100,136 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,544 vota

Regjizori

Aktorët

Kurt Russell isRobert Ramsey
Robert Ramsey
Richard Dreyfuss isRichard Nelson
Richard Nelson
Josh Lucas isDylan Johns
Dylan Johns
Jacinda Barrett isMaggie James
Maggie James
Emmy Rossum isJennifer Ramsey
Jennifer Ramsey
Mike Vogel isChristian
Christian
Jimmy Bennett isConor James
Conor James
Andre Braugher isCaptain Bradford
Captain Bradford
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
Kickboxer 3: The Art of War 1992
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip