Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 583 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pompei (2020) me Titra Shqip

Pompei (2020) me Titra Shqip

Jul. 24, 2020Belgium87 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Viktori dhe vëllai i tij i vogël Jimmy arrijnë të kalojnë në një ambient ku aventurat negative të tyre romantike duket se nuk mbarojnë kurrë. Sidoqoftë, ardhja e Billit të trazuar dhe dëshira e saj e pakontrollueshme për dashuri do të lëkundë bazat e të dyve.

Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pompéi
Vlerësimi IMDb 5.4 183 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Road (2009) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Entrapment 1999
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
The Killer (1989) me Titra Shqip
A Whisker Away 2020
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip