Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Poltergeist (2015) me Titra Shqip

Poltergeist (2015) me Titra Shqip

Ata janë këtu. Dhe ata e dinë se çfarë ju frikëson.May. 20, 2015United States93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një familje jeton në një shtëpi periferike të përhumbur nga shpirtrat e dhunshëm. Kur shfaqjet dhe sulmet bëhen gjithnjë e më të rrezikshme dhe prekin të voglin e shtëpisë, familja duhet të gjejë forcën për të punuar së bashku dhe të mbetet e bashkuar për ta shpëtuar atë.

Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Poltergeist
Vlerësimi IMDb 4.9 55,889 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 1,885 vota

Regjizori

Aktorët

Sam Rockwell isEric Bowen
Eric Bowen
Saxon Sharbino isKendra Bowen
Kendra Bowen
Kyle Catlett isGriffin Bowen
Griffin Bowen
Kennedi Clements isMadison Bowen
Madison Bowen
Jared Harris isCarrigan Burke
Carrigan Burke
Jane Adams isDr. Claire Powell
Dr. Claire Powell
Karen Ivany isMrs. Stoller
Mrs. Stoller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Red 2021
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Perfect Creature 2007
Kalifornia 1993
Settlers (2021) me Titra Shqip