Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Plush (2013) me Titra Shqip

Plush (2013) me Titra Shqip

Ekziston një vijë e hollë midis dashurisë dhe obsesionit.Sep. 13, 2013USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hayley (Emily Browing) është një yll i ri rok e cila, pasi humbi shokun e grupit dhe vëllain e saj nga një mbidozë droge, e gjen veten të thithur në një spirale në rënie. Plush, albumi i dytë i grupit, u prit keq nga kritikët dhe dëshmoi se ishte një dështim komercial dhe Hayley po kërkon frymëzim të ri krijues, duke gjetur shpresë dhe miqësi tek Enzo (Xavier Samuel), kitaristi i ri me një të kaluar të trazuar. Bashkëpunimi i tyre së shpejti kalon kufirin e seksit dhe Hayley, e martuar dhe nënë e dy fëmijëve, refuzon përparimet e Enzos, duke bërë gabimin më serioz të jetës së saj.

Plush (2013) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Plush
Vlerësimi IMDb 5.3 3,854 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 84 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Little Things (2021)
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Fracture 2007
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Dig Two Graves (2014) me Titra Shqip