Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Playing God (2021) me Titra Shqip

Playing God (2021) me Titra Shqip

Aug. 06, 2021United States96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vëlla dhe motër, të cilët bashkohen për të mashtruar të tjerët dhe për të mbledhur para të lehta, kanë dhjetë ditë kohë për të mbledhur paratë që i detyrohen. Ata pastaj hartojnë një plan për të mashtruar një miliarder të çuditshëm duke kërkuar përgjigje duke i premtuar atij një takim me vetë Zotin. Atëherë do të jetë e nevojshme të gjejnë dikë që interpreton Perëndinë në një mënyrë të besueshme.

Playing God (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Playing God
Vlerësimi IMDb 5.4 264 vota
Vlerësimi TMDb 8 5 vota

Regjizori

Scott Brignac
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prom Night 2008
The Marksman 2005
Someone Great (2019) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Flora & Ulysses 2021
Army of Darkness 1992 me titra shqip