Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Platoon (1986) me Titra Shqip

Platoon (1986) me Titra Shqip

Viktima e parë e luftës është pafajësia.Dec. 19, 1986United States120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chris Taylor, një djalë i ri nga një familje e mirë, është vullnetar për Vietnamin dhe zbulon se çfarë është lufta. Rreshteri Barnes me fytyrë të vrarë është bërë një makinë vdekje dhe torturash; Rreshteri Elias përkundrazi përpiqet të përmbushë detyrën e tij në mënyrën më humane të mundshme. Pasi shkatërroi një fshat të dyshuar për strehimin e Vietkongëve, Barnes josh Elias në një kurth dhe e eleminon atë, nga frika se Elias do ta denoncojë atë.

Platoon (1986) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Titulli origjinal Platoon
Vlerësimi IMDb 8.1 389,026 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 3,206 vota

Regjizori

Oliver Stone
Regjizori

Aktorët

Willem Dafoe isSgt. Elias
Sgt. Elias
Forest Whitaker isBig Harold
Big Harold
Tom Berenger isStaff Sergeant Bob Barnes
Staff Sergeant Bob Barnes
John C. McGinley isSgt. O'Neill
Sgt. O'Neill
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Sylvie’s Love 2020
Land (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip