Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip

Planet Hulk (2010) me Titra Shqip

A do ta shpëtojë ai botën e tyre ... apo do ta shkatërrojë atë?Feb. 02, 2010USA81 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I konsideruar si një kërcënim, Hulk i pabesueshëm dërgohet në një planet të pabanuar me mashtrim, por rastësisht devijon kursin e tij duke zbritur në Sakaar, ku mbretëron një tiran mizor, Mbreti i Kuq. Këtu ai burgoset dhe detyrohet të luftojë, si një gladiator, kundër krijesave të tjera të fuqishme, me të cilat, megjithatë, ai krijon një aleancë solide. Luftëtarët, të udhëhequr nga Hulk, mirëpriten nga banorët e planetit si shpresa e fundit drejt çlirimit nga regjimi mizor dhe shtypës i Mbretit të Kuq.

Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Planet Hulk
Vlerësimi IMDb 6.8 12,680 vota
Vlerësimi TMDb 7 343 vota

Regjizori

Sam Liu
Regjizori

Aktorët

Rick D. Wasserman isHulk (voice)
Hulk (voice)
Marc Worden isIron Man (voice)
Iron Man (voice)
Mark Hildreth isRed King (voice)
Red King (voice)
Sam Vincent isMiek (voice)
Miek (voice)
Lisa Ann Beley isCaiera (voice)
Caiera (voice)
Advah Soudack isElloe Kaifi (voice)
Elloe Kaifi (voice)
Michael Kopsa isLavin Skee (voice)
Lavin Skee (voice)
Liam O'Brien isHiroim (voice)
Hiroim (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

For the Sake of Vicious (2021)
22 Jump Street 2014
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
American Samurai 1992
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip