Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Plan B (2021) me Titra Shqip

Plan B (2021) me Titra Shqip

Mëngjesi pas është vetëm fillimi.Jun. 18, 2021United States107 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një takimi të parë seksual jo të paharrueshëm, një nxënëse e shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë kanë njëzet e katër orë për të gjetur një pilulë kundër shtatzanisë në zemër të Shteteve të Bashkuara.

Plan B (2021) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Plan B
Vlerësimi IMDb 6.7 1,952 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip