Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Pixie 2020

Pixie 2020

Shall we go see the big scary drug dealer now?Oct. 16, 2020United Kingdom94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pixie dëshiron të hakmerret për vdekjen e nënës së saj duke organizuar një grabitje, por planet e saj shkojnë keq dhe ajo e gjen veten në arrati me dy të rinj që po largohen nga përditshmëria e tyre duke u ndjekur nëpër fshatrat e Irlandës së egër nga disa priftërinj gangëstera vdekjeprurës.

Pixie 2020
Pixie 2020
Pixie 2020
Titulli origjinal Pixie
Vlerësimi IMDb 5.8 1,924 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 23 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Hardy isFrank McCullen
Frank McCullen
Daryl McCormack isHarland McKenna
Harland McKenna
Colm Meaney isDermot O'Brien
Dermot O'Brien
Alec Baldwin isFather Hector McGrath
Father Hector McGrath
Fra Fee isFergus
Fergus
Turlough Convery isMickey O'Brien
Mickey O'Brien
Chris Walley isDaniel Donnelly
Daniel Donnelly
Pat Shortt isFather Daly
Father Daly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sin City (2005) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007
Bloodsport III 1996
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip