Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pitch (2016) me Titra Shqip

Pitch (2016) me Titra Shqip

Apr. 07, 2016Russia99 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Kosta dhe shokët e tij luajnë çdo ditë futboll rruge. E gjithë jeta e Kostës sillet rreth futbollit. Situata do të ndryshojë për ta kur do të duhet të luajnë disa lojë për të vendosur se kush do të mbajë fushën që lagjia e ka ndërtuar me aq shumë mund.

Pitch (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Коробка
Vlerësimi IMDb 6.1 193 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 12 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Tell a Soul (2020)
Night in Paradise (2020)
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Joker (2019)
The Pianist 2002
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
Diary of a Mad Black Woman 2005
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Sniper 1993
Dancing Queens (2021) me Titra Shqip