Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip

Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip

Dyfish dhëmbët. Dyfish Terrori.May. 11, 2012United States83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hapja e një parku të ri dhe spektakolar të ujit bëhet një burim tërheqës për të rinjtë në një qytet të qetë amerikan. Midis rrëshqitjeve të larta nga të cilat mund të hidheni dhe pishinave të mëdha për t’u argëtuar, fëmijët do ta shohin argëtimin të shndërrohet në makth kur, përmes tubave të ujit, një grup piranhash me dhëmbë të mprehtë si tehe të infektojnë ujërat e vendit, duke vrarë këdo me sulme të shpejta dhe brutale , me autoritetet lokale të paafta për t’i ndaluar ato dhe me studiuesen Maddy, së bashku me miqtë Kyle dhe Barry, me qëllim për të gjetur një zgjidhje për t’i dhënë fund sulmeve grabitqare.

Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Piranha 3DD
Vlerësimi IMDb 3.7 41,098 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 750 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Seance (2021)
Joker (2019)
Tenet (2020)
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip