Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pig (2021) me Titra Shqip

Pig (2021) me Titra Shqip

Jul. 16, 2021United Kingdom92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke jetuar vetëm në shkretëtirën e Oregonit, një gjuetar tartufi kthehet në Portland për të gjetur personin i cili vodhi derrin e tij të dashur dhe shkon në ndjekje përgjatë bregut.

Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pig
Vlerësimi IMDb 7 7,639 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 96 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip
Making Love 2000
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
Hillbilly Elegy 2020
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)